6336 Akvarell
Björn Jonson (1903-1991), 35x46
Såld: 450 kr
Såldes den 15 maj 2017 -
2095 Akvarell
Björn Jonson (1903-1991), Man, signerad, 34x47
Såld: 450 kr
Såldes den 16 februari 2015 -
5180 Akvarell
Björn Jonson (1903-1991), eka, motivets mått: 50x69
Såld: 650 kr
Såldes den 4 juni 2012
Föremål som liknar akvarell Björn Jonson
- Träfflista
- alla
- Visa alla